ul. Powstańców 68, Kędzierzyn Koźle

meDentico.pl STOMATOLOGIA

meDentico.pl

Cennik usług

W praktyce MeDentico naszych pacjentów leczymy kompleksowo, z wykorzystaniem najlepszych materiałów, które wraz z doświadczeniem naszego zespołu stomatologów gwarantują najwyższą jakość wykonanych zabiegów. Każdy z Pacjentów decydujących się na leczenie w naszym gabinecie jest objęty indywidualnym planem leczenia, co pozwala na cieszenie się zdrowym i pięknym uśmiechem przez długie lata. Nasz cennik prezentuje orientacyjne ceny, a szczegółowy koszt zabiegu jest określany podczas wizyty oraz w trakcie ustalenia indywidualnego planu leczenia.

Powyższy cennik nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe informacje nt. kosztów leczenia możecie Państwo uzyskać kontaktując się z lekarzem.

Raty

W naszym gabinecie staramy się dopasować do każdego Pacjenta. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom nawiązaliśmy współpracę z systemem płatności ratalnych MediRaty pozwalającym na ratalne finansowanie leczenia w procedurze uproszczonej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera.