ul. Powstańców 68, Kędzierzyn Koźle

meDentico.pl STOMATOLOGIA

meDentico.pl

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe

W naszej praktyce poprawiamy i korygujemy kształt zębów wraz z wszelkimi rodzajami przebarwień, „zgryzionych” zębów czy, przerw (diastem). Dla uzyskania najlepszego efektu estetycznego uśmiechu stosujemy trwałe, najwyższej jakości i bez szkody dla naturalnych zębów rozwiązanie – licówki porcelanowe. Licówki to najmniej inwazyjna rekonstrukcja protetyczna zębów, która przywraca lub poprawia wygląd zębów i pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów – pięknego uśmiechu. Dzięki niewielkiej preparacji tkanek twardych zębów, licówki są bardzo mało inwazyjnym zabiegiem, a dzięki nim jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu idealnie zdrowy i piękny uśmiech.

Dzięki licówkom możliwe jest pokrycie rozległych wypełnień, uporczywych przebarwień, zmiana kształtu zębów, ich wydłużenie (również w przypadku zębów startych) lub poszerzenie i nadanie im wymarzonego wyglądu z zachowaniem autentyczności i naturalności w ostatecznym wyglądzie uśmiechu.

Licówki to cieniutkie porcelanowe łuski pokrywające przednią stronę zębów. Stosowane przez nas licówki odbijają światło w taki sam sposób, jak odbija się światło od naturalnego szkliwa. Dzięki stosowanym przez nas materiałom nawet dentysta nie jest w stanie rozpoznać różnicy między nimi, a naturalnymi zębami. Wykonanie i założenie licówek to proces, który wymaga więcej niż jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Pierwszym krokiem jest indywidualny projekt wykonywany uwzględniając oczekiwania Pacjenta. W kolejnym etapie stomatolog wykonuje symulację przyszłego wyglądu zębów. Po ich akceptacji następuje pobranie wycisku szczęki i w okresie do 2 tygodni cementowane są gotowe licówki. Stosowane przez nas licówki porcelanowe są nieocenionym rozwiązaniem estetycznym u osób w każdym wieku.