ul. Powstańców 68, Kędzierzyn Koźle

meDentico.pl STOMATOLOGIA

meDentico.pl

Wypełnienia estetyczne

Wypełnienia estetyczne

Od wielu lat dbamy w naszym gabinecie o piękny uśmiech pacjentów. Wszystkie wypełnienia, które wykonujemy w naszej praktyce są estetyczne i niewidoczne, a rodzaj wypełnienia dostosowany jest do wymagań i wieku pacjenta, zgodnie z indywidualnym planem leczenia. Stosujemy całą gamę wypełnień: kompozytowe, ceramiczne, porcelanowe, czy Onley’e/Inley’e, jak również korony. 
Rodzaj wypełnienia dobieramy w zależności od widoczności zęba oraz pełnionej przez niego funkcji w jamie ustnej. Każde ze stosowanych przez nas wypełnień zapewnia bardzo dokładne odtwarzanie tkanek twardych zęba ze szczególnym uwzględnieniem miejsc stycznych oraz głębokich ubytków poddziąsłowych.
Onlay/Inlay to alternatywa dla tradycyjnych wypełnień kompozytowych. Są to wkłady koronowe, którymi uzupełniamy rozległe ubytki w zębach bocznych, tj. przedtrzonowcach i trzonowcach. Przewyższają tradycyjne wypełnienia twardością, trwałością oraz efektem kosmetycznym.
Rozwiązania takie stosujemy przy całkowitych rekonstrukcjach zgryzu i estetycznych odbudowach łuków zębowych, gdzie zastosowanie klasycznych wypełnień kompozytowych nie daje oczekiwanych rezultatów trwałości, precyzji i estetyki. Wykonywane przez nas wypełnienia są nie do odróżnienia od naturalnych zębów.